KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17233336

nr 1723 3336

Johan Lindgren. Signerad, daterad 1914, vinterväg. Olja på duk, 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 33x46 cm

måndag 15 september 2025
kl 18:57:09